Kirazlı Kiralık Stüdyo

Kirazlı Kiralık Stüdyo +90 552 697 92 70

Kirazlı Kiralık Stüdyo
Kirazlı Kiralık Stüdyo

Kirazlı Kiralık Stüdyo hizmetleri veren Be Production olarak sadece stüdyomuzu kiraya vermekle kalmıyoruz aynı zamanda dilediğinde fotoğrafçı, retouch gibi desteklerde vermekteyiz. Fotoğraf stüdyomuzda ürün çekimi, mankenli elbise ve ürün çekimi gibi işlerinizi ister günlük ister haftalık kiralayabilirsiniz. Be Production olarak yerimiz İstanbul/Güngören’de olsa da İstanbul’un hatta il dışı her yerden stüdyo kiralama işleriniz ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

BE Productionürün çekimi ve mankenli fotoğraf çekimi gibi işleriniz için stüdyo kiralama hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra firmamız, isteğe göre vermiş olduğu fotoğrafçı desteği ile saatlik ve günlük olarak stüdyosunu kiralamaktadır. Moda çekiminden e-ticaret fotoğraflarına, katalog çekiminden ürün fotoğrafçılığına kadar tüm fotoğrafçılık branşları ile video çekim yapmak isteyen firmalara bu hizmeti sunuyoruz. BE Production olarak tam donanımlı stüdyomuzda yer alan profesyonel çekim ekipmanlarının yanında dilerseniz projenize özel ekipman ve profesyonel ekip desteği de sağlamaktayız. Geniş ve konforlu, özel olarak dekore edilmiş stüdyomuzda ihtiyacınız olan tüm teknolojileri bulabileceksiniz. Kiralık stüdyo hizmetimizden yararlanarak keyifli bir çekimin tadını çıkarabilirsiniz. Firmamızın kiralık fotoğraf stüdyosu İstanbul Güngören’de yer almaktadır.

Profesyonel fotoğrafçılara ve ürün çekimi yapmak isteyen herkese iyi bir stüdyo lazımdır. Stüdyo kiralama hizmetinden faydalanarak firmanıza ya da girişiminize kurumsal bir imaj katabilir, organizasyonunuz için gerekli teknik altyapıyı daha ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerini tanıtmak, hedef kitlesini etkilemek, stüdyo çekim tekniklerini geliştirmek, marka kimliğini oluşturmak ve tanıtım materyallerini hazırlamak isteyen herkes stüdyomuzda istediğini bulabilir. Firmamızın fotoğraf çekimi için kiralık fotoğraf stüdyosu profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmıştır. İçinde bulundurduğu ekipman ve araçlarla bütün fotoğrafçı dostlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek yeterli altyapısı mevcuttur. Katalog çekimi, web sitesi çekimi, moda çekimi, ürün çekimi… vb çalışmalar için fotoğraf stüdyomuzu kiralayabilirsiniz

Ekipman İmkanları

Kiralık fotoğraf stüdyosu seçerken ilk olarak stüdyonun teknik özelliklerine bakmalısınız. Kameralar, tripodların yeterliliği, ışık kalitelisi, lensler gibi pek çok özellik iyi bir fotoğraf çekimi için önemli kriterlerdir.  BE Production, ihtiyacınız olan en iyi ekipmanları hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca fotoğrafçısı olmayan firmalar için fotoğrafçı desteği sağlamaktadır. Ancak fotoğrafçı desteği stüdyo maliyetine eklenecektir. Stüdyo kiralama hizmeti almak için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanalları üzerinde bize ulaşabilirsiniz.